ЕКСКЛЮЗИВ, НОВИНИ У скандального настоятеля Лаври митрополита Павла виявили коронавірус

У 58-річного одіозного настоятеля Києво-Печерської Лаври, митрополита РПЦ в Україні Павла виявили коронавірус. Про це Релігійній правді повідомили одразу два джерела в оточенні митрополита.

За даними наших джерел, три дні тому митрополиту стало зле, пізніше в нього діагностували коронавірусну хворобу COVID-19.

Примітно, що нещодавно Павло провів службу, на якій були присутні очільник РПЦвУ Онуфрій, митрополит РПЦвУ Антоній (Паканич), олігарх і нардеп “Опозиційного блоку” Вадим Новинський.

Також там був присутній перший заступник глави Офісу президента України Сергій Трофімов, який займається питаннями релігії.

Зазначимо, Павло раніше критикував українську владу за заклики обмежити релігійні обряди під час карантину через поширення коронавірусу.

У своєму зверненні до вірян настоятель Лаври закликав часто відвідувати церкви, оскільки причиною спалаху коронавірусу, на його думку, “є людський гріх”.

4 квітня на офіційному сайті Лаври з’явилося повідомлення, що священнослужителів Києво-Печерської Лаври протестували на коронавірус. Разом з усіма лабораторне дослідження і медичний огляд пройшов і намісник Павло, але скарг на самопочуття в нього не було.

Пізніше 4 квітня Києво-Печерська Лавра опублікувала оголошення, що оперативно закривається на карантин. І всі служби відтепер будуть проводитися винятково в закритому режимі без допуску вірян.

Comments are closed.