НОВИНИ, СВІТ Церква Білорусі не буде закривати храми й припиняти богослужіння

У п’ятницю, 3 квітня, в Мінській єпархії Білоруська Православна Церква заявила, що не вважає за необхідне в ситуації з поширенням коронавірусу закривати храми і припиняти публічні богослужіння, повідомляє «Інтерфакс».

«Учасники засідання одностайно підтвердили, що при нинішній епідеміологічній обстановці в Республіці Білорусь немає підстав для закриття храмів та припинення громадських богослужінь, однак необхідно суворо дотримуватися санітарних норм», – йдеться в повідомленні прес-служби Білоруської Православної Церкви.

Повідомлення зроблено за підсумками розширеного засідання Мінської єпархії під головуванням Патріаршого екзарха всієї Білорусі митрополита Мінського і Заславського Павла.

Єпархіальна рада створила робочу групу, якій доручено опрацювати варіанти можливого причащання людей, хворих на коронавірус і тих, що перебувають в ізольованих приміщеннях на стаціонарному лікуванні.

Крім того, духовенству Мінської єпархії буде направлено циркулярний лист з переліком санітарних заходів, яких належить дотримуватися.

Comments are closed.