НОВИНИ З Печерської лаври шпиталізували монахиню, у Іонинському монастирі троє хворих – Кличко

За минулу добу нові випадки коронавірусу діагностували у Києво-Печерській лаврі (одна людина) і в Іонинському монастирі (три людини).

Про це повідомив на брифінгу мер Києва Віталій Кличко.

Він зокрема сповістив, що 14 квітня було проведено посилену дезінфекцію всіх приміщень Печерської лаври, а також Київської духовної академії і семінарії. Там встановлені медичні пости, які вимірюють температуру і рівень оксигенації монахам з ознаками захворювання та тим, хто лікується на самоізоляції.

15.04.2020 Онлайн-брифінг мера Києва Віталія Кличка

❓Про кількість інфікованих киян❓В яких лікарнях столиці роблять ПЛР тести❓Про результати роботи платформи емоційної підтримки при КМДА❓Що з радіаційним фоном в столиці❓Про ситуацію із першим заступником Миколою Поворозником Вже зараз в прямому ефірі

Опубліковано Кличко – мер Середа, 15 квітня 2020 р.

У разі виявлення медичних показів хворих госпіталізують, додав Кличко.

“Вчора (14 квітня, – ред.) госпіталізували з лаври одну монахиню і двох учнів духовної семінарії”, – повідомив київський мер.

Також було здійснено забір матеріалу на ПРЛ-тестування у 20 осіб з семінарії. Сьогодні медики продовжують брати зразки та проводити лабораторні дослідження.

“Я ще раз звертаюсь до всіх: залишайтесь вдома на Великодні свята, не треба йти до церкви, в гості чи на пікніки. Вірус у місті розповсюджується, у лікарнях все більше хворих. Зрозумійте це і не будьте легковажними”, – закликав мер.

Своєю чергою ректор духовної академії Сільвестр Стойчев уточнив, що було госпіталізовано одного викладача і одного студента Київської духовної академії і семінарії.

Загалом за минулу добу коронавірус підтвердили ще у 61 киянина. Один випадок — летальний. Загалом у Києві вже 612 підтверджених випадків захворювання на COVID-19.

Comments are closed.