ДУМКИ, НОВИНИ РПЦвУ відверто займається біотероризмом – експерт

Дії РПЦ в Україні (УПЦ МП), яка відмовилась обмежувати відвідуваність своїх храмів на Великдень на тлі поширення в Україні коронавірусу, можна прирівняти до терористичної діяльності, а саме до біотероризму.

Про це заявив політолог Олексій Голобуцький в ефірі “Прямого”.

“Я провів сьогоднішню ніч (Великодню, – ред.) – спеціально зробив для себе екскурсію – їздив по київським церквам. ПЦУ – під’їжджаєш – таке враження, що церква взагалі ніколи не працювала. Під’їжджаєш – до Київського Патріархату Філарета – вже є люди. Під’їжджаєш до будь-якої церкви Російської Православної Церкви (РПЦвУ, – ред.), особливо у спальних районах, там стирчить безліч людей. І звичайно, що це абсолютне порушення будь-яких правил, і ми побачимо спалах, який вже прогнозований абсолютно”, – сказав Голобуцький.

“Я прочитав, що прессекретарка президента Володимира Зеленського Юлія Мендель написала, що будуть “висновки” робити по ситуації у Святогорській Лаврі, що дійсно вони очікують саме там серйозний спалах… (захворювань на коронавірус – ред.). Всі бачили, що там робилося, це жах, люди в натовпі практично без масок. І один одного заражали”, – додав політолог.

Він висловив сподівання, що влада дійде до висновку, що РПЦвУ, тобто Московський Патріархат, “треба прирівнювати до терористичної організації і просто закривати, забороняти будь-яким чином”.

“Бо ці люди чудово все розуміють, але займаються тероризмом, біотероризмом, поширюючи коронавірус в Україні”, – наголосив експерт.

Comments are closed.