ДУМКИ Релігієзнавець: МЗС мало б негайно відреагувати на “гумконвой” для лаври

Релігієзнавець і публіцист Віктор Єленський жорстко відреагував на інформацію про те, що Росія хоче привезти “гумконвой” для інфікованих лаврських монахів.

“Вважаю, що МЗС і Мінсоцполітики мали б негайно відреагувати на цю вкрай зворушливу і більш ніж гуманну ініціативу. І категорично запропонувати РФ, яка визначена Верховною Радою країною, що вчинила проти України військову агресію:

– виплатити компенсації сім’ям загиблих військовослужбовців і цивільних осіб внаслідок російського вторгнення в Україну;
– відшкодувати збитки, які зазнала Україна в ході війни з РФ, і які тільки за 2014 р. оцінюється в 1 трильйон (один і дванадцять нулів) гривень;
– повернути вивезені в Росію Донецький «Топаз», Луганський хіміко-фармацевтичний і трубопрокатний, Стаханівський вагонобудівний, Харцизький машинобудівний і ще як мінімум три десятки заводів;
– повернути 44 тисячі квадратних километри анексованих українських земель.

А пірамідон з тетрацикліном монахам є кому купити. Без конвою”, – написав Віктор Єленський на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, Росія хоче доставити вантаж з гуманітарною допомогою для Києво-Печерської лаври, де зафіксували понад сотню інфікованих коронавірусом. Цю інформацію підтвердила уповноважена з прав людини в Україні Людмила Денісова.

Рішення щодо оформлення і ввезення на територію України вантажу як гуманітарної допомоги приймають у Міністерстві соціальної політики.

Comments are closed.