НОВИНИ На Буковині представники релігійних громад побилися за храм РПЦвУ, де помер настоятель

У Чернівецькій області біля одного із храмів у селі Задубрівка виник конфлікт між двома церковними громадами.

Як повідомляє пресслужба ГУ Нацполіції в Чернівецькій області, на місце події одразу виїхало керівництво Нацполіції та Заставнівського відділення поліції в Чернівецькій області.

Для врегулювання інциденту було залучено співробітників поліції роти особливого призначення, Управління патрульної поліції, тактико-оперативного реагування та сектору реагування патрульної поліції.

До поліції надійшла низка скарг та заяв від громадян про вчинення щодо них правопорушень. Вказана інформація була зареєстрована в системі єдиного обліку заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події Нацполіції. Після ретельної перевірки, зазначеним фактам буде надана правова оцінка.

Наразі правоохоронці забезпечують охорону громадського порядку та наголошують громадянам про заходи особистої безпеки. У зв’язку із вказаною подією поліція взяла храм під цілодобову охорону.

За даними видань, які працюють на підтримку РПЦвУ (УПЦ МП), йдеться про храм Архистратига Михаїла, чий настоятель Леонід Делікатний помер 4 травня. У нього була підозра на коронавірусну інфекцію.

На конфлікт відреагував голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук, якого у своєму листі Зеленському розхвалював митрополит РПЦвУ Мелетій.

Він повідомив, що конфлікт за храм у селі Задубрівка триває вже більше року та закликав парафіян ПЦУ та РПЦвУ дочекатися рішення суду і діяти виключно в рамках закону.

Comments are closed.