СВІТ У Ватикані провели перше публічне богослужіння за час карантину

Папа Франциск урочисто відкрив Базиліку святого Петра у Ватикані, а Католицька Церква провела публічні богослужіння вперше за два місяці карантину.

Про це повідомляє Reuters.

Також 18 квітня Франциск провів приватне богослужіння в каплиці Іоана Павла ІІ, щоб відзначити соту річницю з дня народження понтифіка з Польщі.

Наприкінці минулого тижня головний храм Ватикану додатково обробили дезінфікуючими речовинами, і вже в понеділок запросили публіку для участі в богослужіннях. Технічно базиліка була відкритою весь час, але тільки для приватних богослужінь.

Відвідувачів закликали дотримуватися дистанції в півтора метра, носити маски та обробляти руки дезінфікуючими речовинами. Священникам дозволили проводити обряди без масок та рукавиць, проте вони повинні вдягнути їх перед роздачею хліба.

За даними італійських репортерів, у базиліці помітили одного священика, який роздавав хліб без рукавиць і маски.

Наразі невідомо, коли саме Папа проведе перше публічне богослужіння біля вівтаря Базиліки святого Петра. Протягом останніх двох місяців понтифік проводив усі обряди у порожньому храмі для онлайн-трансляції.

Зазначається, що в день великих богослужінь, як от наступної неділі, у відвідувачів головного храму Ватикану на вході вимірюватимуть температуру.

Comments are closed.