НОВИНИ “Біжіть від вакцини”. Єпископ РПЦ лякає вірян чіпами від коронавірусу

Єпископ Бельцький і Фалештський РПЦ МП Маркелл Міхееску закликав 16 травня вірян відмовитися від вакцини проти коронавірусу, тому що “замість вакцини людям імплантують чіп”. Для цього, на думку ієрарха, і “винайдений” сам коронавірус.

Єпископ Маркелл записав своє звернення молдавською мовою, воно опубліковано на офіційному каналі його єпархії. Телеграм-канал “Церквач” призводить переклад фрагмента його звернення, вимовленого у вівтарі перед престолом, передає Credo Press.

“Через супутники і антени вони відстежують нас, де ми були і які місця ми відвідали, – каже молдавський ієрарх. – Нові правила, нав’язані нам сатаністами-глобалистами, отруйні як диявольська змія… Вакцина – це кінцева точка глобалістів-сатаністів, для якої вони винайшли коронавірус, приписуючи йому набагато більш жахливі характеристики, ніж вони є насправді. Це пастка, яка позбавляє нас свободи як святого дару”.

“Я сильно стурбований, що так зване зцілення від коронавірусу, що полягає у застосуванні рятівної вакцини, – провадив далі єпископ, – насправді не є лікуванням, а представляє велику небезпеку для людини. Біжіть від неї. Не ставте цю вакцину”.

Єпископ Маркелл і раніше був відомий своїми політичними виступами, зокрема, засудженням тієї чи іншої політичної партії.

Раніше з “припущеннями” про те, що коронавірус “винайшов” Білл Гейтс, який і готує чіпізацію людства під виглядом вакцинації, виступила низка маргінальних конспірологів. Ця концепція була також висловлена ​​режисером Микитою Михалковим в програмі “Бесогон”, яку не допустили в ефір російського телебачення.

Comments are closed.