СВІТ Глава філії Сербської Церкви у Чорногорії звинуватив свого президента у сатанізмі

Митрополит Чорногорської-Приморський Амфілохій (Сербський Патріархат) звинувачує президента Чорногорії Міло Джукановича у проповіді “сатанинської церкви” і в бажанні “перетворити Чорногорію на демонічне, сатанинське об’єднання”.

Про це ієрарх сказав у своїй бесіді 19 травня після літургії у Цетінському монастирі, повідомляє Credo Press з посиланням на Православие.Ru.

З контексту було ясно, що під “сатанинської церквою” митрополит Амфілохій мав на увазі не визнану “світовим православ’ям” Чорногорську Церкву, очолювану митрополитом Михаїлом Дедеічем.

Митрополит Амфілохій наголосив, що “безбожники, зрікаються від життя св. Петра Цетінського і хрещеної Чорногорії і всіх чорногорців, всіх сербів, які жили протягом століть, хочуть створити свої сатанинські церкви”.

Напередодні Міло Джуканович заявив про необхідність відродження автокефальної Церкви “для національно мислячих чорногорців”. Він також розкритикував Сербський Патріархат, назвавши його знаряддям великосербської гегемонії.

На думку митрополита Амфілохія, сучасна влада в Чорногорії повертає “на безбожний, сатанинський, богоборчий і антихристів шлях”.

“На цьому засновувати майбутнє Чорногорії може тільки той, хто позбувся розуму, хто одержимий дияволом”, – сказав ієрарх, маючи на увазі президента своєї країни.

За його словами, “ті, хто сьогодні керує Чорногорією і долею її громадян, продовжують безбожний, сатанинський шлях гонителів Христових, шлях Пилата, шлях стародавніх іудеїв, розп’яли Христа, і шлях безбожників часів комунізму”.

Comments are closed.