НОВИНИ, СВІТ У США спалили церкву, де під час пандемії проводили служби

У місті Холлі-Спрінгс (штат Міссісіпі, США) пожежа повністю знищила першу п’ятидесятницьку церкву, в якій під час пандемії коронавірусу проводилися служби за участю прихожан. Про це повідомиляє телекомпанія NBC.

Як основну версію події поліція розглядає умисний підпал: на парковці поруч з храмом невідомі залишили графіті з написом “Б’юся об заклад, що тепер ви залишитеся вдома, лицеміри”.

Раніше місцева влада звинуватила керівництво першої п’ятидесятницької церкви в недотриманні заходів самоізоляції – 10 квітня в будівлі зібралися близько 40 осіб, не дотримуючись правил соціального дистанціювання. У відповідь на це церква подала проти мерії зустрічний позов, звинувативши її в порушенні конституційних прав громадян.

У коментарі виданню WMC юрист церкви Стівен Кремптон заявив, що підпал, найімовірніше, є прямим результатом поданого в квітні позову і позиції церкви в цілому, про що свідчить виявлене графіті.

Губернатор штату Тейт Рівз написав у своєму Twitter, що щиро жалкує про те, що трапилося і пообіцяв зробити все, щоб знайти паліїв. “Моє серце розбите, я обурений. […] Ми повинні молитися за цю країну”, – йдеться в повідомленні губернатора Міссісіпі.

Comments are closed.