СВІТ Папа Римський вперше за час карантину вийшов до вірян

Папа Римський провів недільну молитву 24 травня в присутності вірян вперше за час карантину в Італії та у Ватикані, що був викликаний коронавірусом SARS-CoV-2.

Останнього разу понтифік благословляв католиків на площі Святого Петра 8 березня, з тих пір все спілкування з паствою проходило онлайн, передає УНН із посиланням на Vatican News.

Папа Франциск провів молитву в бібліотеці Апостольського палацу, як і під час карантинних обмежень, але потім вийшов на балкон для благословення.

Віряни вітали його оплесками. Вихід глави Католицької Церкви супроводжувався дзвоном з дзвіниці. Папа Римський нагадав про день пам’яті Католицької Церкви в Китаї і висловив солідарність з китайськими вірянами.

“Вперше після кількох місяців Святіший Отець благословляв не порожню площу”, — прокоментували у пресслужбі Понтифіка.

На площу Святого Петра, яку відкрили для відвідування в минулий понеділок, було допущено близько 200 осіб, більшість були в масках і під час молитви віруючі на площі зберігали соціальне дистанціювання. Ряд карантинних обмежень в Італії були зняті 18 травня, серед них і заборона на проведення церковних служб.

Comments are closed.