НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО Предстоятель ПЦУ звершує літургію з нагоди свята Вознесіння Господнього. Відео

27 травня, напередодні свята Вознесіння Господнього, Блаженнійший митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершив Всенічне бдіння в кафедральному храмі Православної Церкви України – Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі.

Про це повідомляє пресслужба ПЦУ.

Його Блаженству співслужили намісник монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт, всечесна братія Золотоверхої обителі та запрошене духовенство.

Крім того, зранку у четвер, 28 травня, Предстоятель помісної Української Православної Церкви з нагоди свята звершує Божественну літургію у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі.

Свято Вознесіння вміщує в собі глибокий духовний зміст, зауважили у ПЦУ.

Сорок днів після воскресіння наш Спаситель продовжував навчати Своїх учнів-апостолів розуміти Священне Писання, розповідав їм про Царство Боже, готуючи їх до прийняття Святого Духа. Після завершення Свого земного подвигу, Ісус Христос вознісся на небо, сів праворуч Бога, тим самим вознісши нашу людську природу до Божественної оселі.

Тож свято Вознесіння Господнього – свято, коли Син Божий у Своїй Божественній особі ввів людину у єдність із Творцем, щоби відновити та утвердити нерозривний зв’язок людини з Богом, що був втрачений через гріхопадіння людини, наголосили священнослужителі.

“Тому ми радісно святкуємо Вознесіння Господнє, бо ця подія стала довершенням нашого спасіння і має безпосереднє відношення до кожного із нас. Тож нехай Христове вознесіння зміцнює нашу віру у вічне життя та безсмертя душ”, – йдеться у повідомленні ПЦУ.

Comments are closed.