НОВИНИ Суд виправдав пастора із Запоріжжя, якого звинувачували у використанні праці дітей

Пастора та директора інтернату з смт Приазовське Запорізької області Івана Дем‘яненка, якого поліція звинувачувала у незаконному використанні праці дітей, було виправдано.

Про це повідомляє “Релігія в Україні” з посиланням на Facebook-сторінку родичів пастора.

Зазначається, що суд, який відбувся 22 квітня, виправдав пастора і закрив справу.

“7 важких місяців випробувань, безсонних ночей, молитов в боротьбі за справедливість І ось, нарешті!… З пастора Дем’яненка Івана Олександровича зняті всі звинувачення, справа закрита. Тепер він знову може виховувати та допомагати покинутим дітям, чому пастор і присвятив своє життя”, – написала Світлана Дем’яненко.

Нагадаємо, 10 жовтня 2019 року був заарештований 60-річний директор дитячого християнського центру-інтернату “Надія” пастор Іван Дем’яненко.

Йому інкримінували ч. 3 ст. 149 Кримінального кодексу України про торгівлю людиною з метою експлуатації, з використанням примусу, викрадення, обману, шантажу, матеріальної або іншої залежності потерпілого.

Причина кримінальної справи полягала у тому, що він дозволив підліткам, яким понад 14 років, допомогти розвантажити меблі з вантажівки і заробити тисячу гривень.

Тоді за пастора вступилися релігійні і громадські діячі, які звернулись до президента Володимира Зеленського з проханням забезпечити дотримання Конституції в цій справі та ініціювати службове розслідування законності дій слідчого СУ ГУНП в Запорізькій області.

Comments are closed.