НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО У Чернівцях зведуть храм з прозорими куполами. Віряни чекали 10 років

Парафіяни храму Вознесіння Господнього, який почали будувати у Чернівцях, заклали пам’ятну капсулу з історичною благословенною грамотою у стіни майбутньої святині. Від моменту заснування парафіяльної громади минуло десять років.

“Буде храм з прозорими куполами”, – йдеться у повідомленні на сторінці “Православні Буковини ПЦУ” у Facebook.  Згідно з проектом розмір нашої церкви 27,5 на 22,5 метрів. Але плануємо, що у нас будуть прозорі купола зі скла».

Для звершення святкового богослужіння та закладення капсули настоятель храму, протоієрей Володимир Токарюк.

“У благословенній грамоті записано імена всіх фундаторів, які причетні до будівництва нашого храму. Тому ми висловлюємо щиру подяку усім людям, які сьогодні приєдналися до цієї праці. Капсулу ми розмістили у вівтарній стіні у спеціальній ніші. Це послання для майбутніх поколінь, як історичний зв’язок у православній вірі. Навіть у нашій Софії Київській є така капсула”, – зазначив настоятель храму.

Парафіяни храму також запросили митрополита Чернівецького і Буковинського Данила. Владика привітав парафіян храму Вознесіння Господнього з такою важливою подією, подякував за жертовність і молитву на благо Української Церкви і на славу Господу Богу.

Капсулу в стіну опустив владика Данило, а парафіяни, які працюють на будівництві святині, замурували капсульну нішу цеглою.

Comments are closed.