НОВИНИ Архієпископ ПЦУ освятив фундамент каплички для вінницьких нацгвардійців

У Вінниці 30 травня у військовій частині 3008 заклали капсулу під будівництво храму Святого Великомученика Юрія Переможця ПЦУ.

Церемонію провів архієпископ Вінницький і Тульчинський Михаїл.

Про це повідомляє пресслужба військової частини.

“Храм – це є важлива місія, тому що лікар земний – лікує людське тіло, а священнослужитель – лікує людську душу. І, ось цей храм буде як лікарня душі, де кожен військовий зможе прийти сюди у будь-який день, помолитися, знайти розраду, поспілкуватися своїм капеланом, духовним наставником і отримати духовну втіху. У цьому храму буде звершуватися найбільше Таїнство Святої Православної Церкви – це Таїнство Євхаристії або Таїнство Святого Причастя. Також Таїнство сповіді. І я вірю, що цей храм буде наповнений, у ньому лунатиме молитва”, – сказав архієпископ ПЦУ.

Перший камінь майбутнього храму заклав командир військової частини 3008 полковник Володимир Джула.

“Сьогодні особливий день. На нашу долю випало те, про що мріяли багато років. Я хочу подякувати Архієпископу Вінницькому і Тульчинському Михаїлу за те, що вони щойно освятили місце, на якому буде збудовано Божий храм – на честь Святого Великомученика Юрія Переможця. Цей храм будується на згадку про українських воїнів, котрі віддали своє життя під час російської агресії з 2014 року, і які по цей час захищають нашу землю. Маю надію, що він прослужить людям багато років і не одне покоління зможе прийти і помолитись за майбутнє нашої країни. Я завжди говорю про те, що дорога до храму має бути вільною – без перешкод та обмежень. Це та основа, на якій можна будувати все інше. Нехай Господь допомагає нам усім”, – зазначив командир військової частини 3008 полковник Володимир Джула.

Настоятелем церкви стане військовий капелан ПЦУ протоієрей Михаїл.

Храм планують збудувати до кінця цього року.

Comments are closed.