НОВИНИ У ПЦУ розвіяли міф про побажання “землі пухом” померлим

У ПЦУ зауважили, що люди часто неправильно висловлюють побажання, проводжаючи в останню земну путь померлих рідних, друзів і близьких.

“Часто чуємо, що вшановуючи пам’ять християнина, який нещодавно помер, бажають, щоб “земля була йому пухом”. Але ми знаємо, що на цвинтарі залишається лише тіло, а душа людини після смерті переходить від тимчасового земного буття до вічного. Тому ми бажаємо вічного спокою, світлої пам’яті та Царства Небесного, щоби душа знайшла спочинок в оселях Господа та блаженне життя”, – пояснили у ПЦУ.

Священнослужителі пояснили, що Церква Христова переконана у можливості спасіння душі після смерті, а тому ми молимося за спочилих християн на кожній літургії, а особливо у дні загального поминання померлих, які називаються батьківськими суботами.

“У ці дні ми згадуємо на поминальних службах усіх спочилих одвіку християн, наших отців, матерів, братів і сестер. Ми молимося про те, щоби Господь дарував їм вічний спокій, і пам’ять про них вічно жила у серцях. Пам’ять – це те, з чого народжується вдячність і пошана, що формує нас як дітей своїх батьків і послідовників Христа”, – додали у ПЦУ.

Також священнослужителі запросили вірян 6 червня, у Троїцьку поминальну суботу, відвідати храм і піднести молитву під час літургії та панахиди за спочилих близьких і рідних.

“Навідайтеся до місць їхнього упокоєння, засвідчивши свою небайдужість і любов, що перемагає смерть”, – закликали у ПЦУ.

Comments are closed.