НОВИНИ Курс Основи християнської етики з’явиться у школах Львівщини вже у вересні

У школах Львівської області дітям викладатимуть Основи християнської етики.

Відповідне рішення ухвалили відповідно до наказу департаменту освіти і науки, передає РІСУ з посиланням на пресслужбу ОДА.

“Отже, заклади загальної середньої освіти області повинні передбачити у планах освітніх програм на 2020-2021 навчальні роки курс “Основи християнської етики”, – сказано в повідомленні.

Школи також можуть ввести функціонування гуртків духовно-морального спрямування, а заклади дошкільної освіти – парціальні програми для духовно-морального виховання дітей.

“Навчальний заклад має сприяти професійній підготовці і підвищенню кваліфікації вчителів курсу “Основи християнської етики”, вчителів початкових класів, які будуть викладати цей курс, шляхом навчання, яке здійснює Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, а батьків і дітей інформувати про особливості його вивчення”, – пояснили в обладміністрації.

Раніше повідомлялось, що Міносвіти ліквідувало комісію з основ християнської етики. На думку професора Острозької академії Василя Жуковського, це була своєрідна диверсія.

Comments are closed.