НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО Предстоятель ПЦУ нагородив відзнаками і орденами медиків і меценатів Київщини

Предстоятель ПЦУ Епіфаній 25 червня провів зустрічі зі столичними медичними працівниками і з благодійниками, які допомагають у розбудові помісної Української Церкви.

Про це повідомляє пресслужба ПЦУ.

“До Його Блаженства завітали директор Державної наукової установи “Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини” Державного управління справами Дмитро Дячук з дружиною Оленою, представники Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова: заступник головного лікаря з медичних питань Олександр Береговий і начальник організаційно-методичного відділу Світлана Лозінська, а також  директор Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни Юрій Гриненко”, – йдеться у повідомленні.

За жертовне служіння у збереженні дару життя та заслуги перед помісною Українською Православною Церквою Предстоятель нагородив медичних працівників відзнаками святого великомученика і цілителя Пантелеймона.

Окрім того, на згадку про зустріч Його Блаженство вручив гостям пам’ятні монети, випущені Національним банком України з нагоди отримання Синодального Томосу про автокефалію Православної Церкви України.

Того ж дня Митрополит Епіфаній провів зустріч з меценатами, які здійснили внесок у розвиток помісної Церкви на Київщині: генеральним директором ТОВ “Костал Україна” Радославом Шкупом та директором ТОВ “Стейкарго” Миколою Дікуном.

На зустрічі також був присутній благочинний Переяслава та Переяславського району протоієрей Іван Бобітко, передає пресслужба ПЦУ.

За заслуги перед ПЦУ Предстоятель відзначив Радослава Шкупа орденом архістратига Божого Михаїла другого ступеня, а Миколу Дікуна орденом святителя Миколая Чудотворця.

Окрім того, з нагоди 40-ліття від дня народження Його Блаженство нагородив орденом архістратига Божого Михаїла другого ступеня і протоієрея Івана Бобітка.

Comments are closed.