НОВИНИ, СВІТ Грецька влада закриває один із найстаріших молитовних домів мусульман

Міністерство освіти і релігії Греції оголосило про закриття одного з найстаріших мусульманських молитовних домів в передмісті Афін, портовому місті Піреї.

Про це повідомляє агентство Анадолу.

За інформацією видання, причиною закриття молитовного дому є відсутність ліцензії на експлуатацію. У зв’язку з цим, міністерство освіти релігії направило ісламській громады повідомлення з вимогою у 15-денний термін звільнити приміщення.

Мусульманська асоціація Греції зазначила, що молитовний дім “Аль-Андалусії” функціонує від 1989 року, а заява про його закриття є безапеляційною: “Ми отримали наказ про закриття одного з найстаріших молитовних домів столиці … без будь-яких шансів на переговори з міністерством”.

Разом з тим, мусульмани Греції вважають, що в суспільстві спостерігається позитивна тенденція до прийняття ісламу, і “це несподіване закриття є символічним актом від імені уряду, яке хоче придушити релігійне вираження, коли воно не походить від релігії більшості”.

Видання повідомляє, що на цей момент у Греції мешкає значна кількість мусульман, зокрема чверть мільйона мусульман в столиці. Однак, Греція залишаються єдиною країною Євросоюзу, в якій офіційно немає мечеті.

Comments are closed.