НОВИНИ Епіфаній благословив випускників Української військово-медичної академії

У четвер, 25 червня, відбулися урочистості з нагоди випуску 169 офіцерів-медиків тактичного та оперативно тактичного рівня для Збройних сил України, Державної прикордонної служби та Національної гвардії України. Митрополит Епіфаній благословив випускників.

Про це повідомляє пресслужба ПЦУ.

Кожен випускник вже отримав розподіл до місця проходження служби. Багато хто з випускників вже здобув безцінний досвід щодо лікування вогнепальних поранень, неодноразово побувавши на сході, в районі проведення ООС.

“Дозвольте, в цей знаменний для кожного з вас день, привітати з закінченням навчання та передати від імені Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія благословіння на подальше служіння у військово-медичних силах України, яке без сумніву ви будете проходити з радістю!”, – сказав під час урочистостей військовий капелан протоієрей Олег Скнар.

За його словами найголовніше випробування попереду. “Єдина деструктивна сила, з якою фахівець мусить зустрітися на своєму професійному шляху – це звичка… звичка у житті лікаря, вчителя, священника – це дуже небезпечне явище! Бажаємо вам зберегти любов до пацієнта, як євангельського ближнього!”, – привітав Скнар випускників.

Comments are closed.