НОВИНИ Новостворена парафії ПЦУ на Чернігівщині відзначила перше храмове свято

Літургію на честь свята Івана Хрестителя (за старим стилем) у селі Тиниця на Чернігівщині очолив архієпископ Євстратій Зоря.

Йому співслужили два митрофорні протоєреї Роман Кривко та Ігор Шемяков. Обидвоє – капелани з фронтовим досвідом та сеньйори Пласту,  повідомив блогер Леонтій Носенко на своїй сторінці у Facebook.

Служба відбувалась просто неба.

“Щоправда, місія о. Ігоря – настоятеля храму Івана Хрестителя у Тиниці – у Бахмацькому районі закінчується. Він переходить до Конотопського благочиння Сумської єпархії – через складні родинні обставини”, – повідомив Носенко.

Блогер також додав, що Тиниця – це фронт, на якому активно діють представники РПЦвУ (УПЦ МП).

“Тут затято діє московська агентура, яка й не дала рік тому оформити перехід громади з місцевим Спасівським храмом. І тепер “полунична столиця” краю (Тиниця відома своїм ягідництвом) буде у важкому пошуку нового пастиря. Бо не секрет – наша ПЦУ переживає гострий кадровий голод. Особливо на північно-східних теренах України. У примосковському пограниччі. Там, де РПЦ інвестує шалені кошти у підтримку своїх блок-постів, легендованих як монастирі й православні храми”, – пише Носенко.

Comments are closed.