НОВИНИ Капелан ПЦУ освятив бойові знамена 1-ї окремої танкової бригади

Капелан ПЦУ Антон Панасенко освятив бойові знамена для підрозділів 1-ї окремої танкової Сіверської бригади.

Також військовий священник нагородив танкістів церковними медалями та орденами Православної Церкви України.

Про це на своїй сторінці у соцмережах повідомляє 1 окрема танкова бригада, передає Духовний фронт.

“Капелан 1 ОТБр Отець Антоній, який вірний традиціям української церкви завжди готовий приєднатися до своїх побратимів не тільки словом Божим”, – йдеться у повідомленні.

“Що таке хоругва, яке її значення, символіка? Життя християнина є постійною боротьбою із силами темряви. Це – війна. А на війні кожна армія має свої прапори, з якими рушає в бій. Тож у 1-й окремій танковій бригаді кожний її підрозділ розробив і, що головне, втілив у життя свій мотиваційний стяг. Власне кажучи, бойове знамено підрозділу, що надихає вірних, підтримує бадьорість духу та віру в перемогу добрих сил над злими і жодним чином не йде у супротив з бойовим прапором з’єднання. Навпаки, додає йому колориту своїми барвами кожної складової частинки. Адже хоругва (чи коругва, фана) – це знамено, яке здавна використовували під час військових походів. Хоругву із зображенням герба чи іншого розпізнавального знака несли попереду війська”, – пояснили танкісти.

Також 23 військовослужбовці 1 ОТБр були нагородженні високими церковними: двадцять – медаллю “За жертовність і любов до України” і троє орденом Архистратига Михаїла.

Comments are closed.