НОВИНИ “Бог звільнив мене із пекла”. Діловий журнал взяв інтерв’ю у пастора про звільнення з полону...

Діловий журнал “Рівняни” взяв інтерв’ю для червневого номера у пастора протестантської церкви церкви “Христос є відповідь” Тараса Сеня.

Презентація випуску відбулася в готелі “Тунель кохання”, в ній брали участь мер міста, бізнесмени, фахівці, повідомляє “Релігія в Україні” з посиланням на Іnvictory.

“Християни повинні бути найвпливовішими людьми в суспільстві. Їх завдання – бути скрізь і впливати всюди”, – сказала Тетяна Чубай, юрист у сфері нерухомості.

Вперше в історії випусків на обкладинці журналу була розміщена фотографія пастора церкви “Христос є відповідь”. Для служителя це можливість засвідчити читачам, що там, де люди безсилі – сильний Бог, який може втрутитися в будь-які обставини і створити диво.

На перших сторінках червневого випуску розміщена історія про звільнення пастора з полону так званої “ЛНР”. Публікація має назву “Бог звільнив мене з луганського пекла”. Під час презентації Тарас Сень мав можливість коротко розповісти про статтю.

Крім історії звільнення місіонера, в журналі були висвітлені різні напрямки служіння церкви “Христос є відповідь”, зокрема, сімейне служіння, а також свідоцтва інших служителів церкви.

“У мене є безліч причин, щоб дякувати Богові: за дружину, за дітей, за дах над головою, за служіння, за можливість допомагати людям. А найбільше я дякую Богові за те, що Він завжди був зі мною. Хочу по-особливому підкреслити, як важливо сьогодні християнам розповідати про відкриття, секрети і обітуваннях Божих за допомогою ЗМІ. Не ховатися, а доносити звістку про Спасіння кожній людині”, – сказав Тарас Сень.

Журнал “Рівняни” виходить тиражем в п’ять тисяч, поширюється в різних закладах: ресторанах, офісах. Тематика – інтерв’ю, поради для ділових людей, розповіді про успішні українські проєкти і підприєминцтво, досьє про відомих рівнян.

Comments are closed.