НОВИНИ Голова ЛОДА назвав аморальним спорудження храму конфесії, яка своїм центром має Москву

Станом на сьогодні у Золочеві не зареєстровано релігійних організацій РПЦвУ (УПЦ МП) та жодна така організація не зверталася із заявою щодо реєстрації статуту.

Про це заявив голова ЛОДА Максим Козицький, інформує РІСУ з посиланням на пресслужбу ЛОДА.

Він наголосив, що несанкціоноване будівництво мають перевіряти правоохоронні та контролюючі органи.

“До мене як голови Львівської ОДА звертаються жителі Золочева з проханням зупинити спорудження церкви Московського Патріархату. Стверджують, що на вулиці Івана Труша у райцентрі зводять будинок. І за документами – нібито житловий. Однак у людей є підозри, що насправді в цій будівлі буде храм УПЦ МП”, – наголосив Козицький.

Чиновник уточнив, що у Золочеві не зареєстровано релігійних організацій РПЦвУ, однак, додав, що за законом релігійні організації в Україні можуть діяти і без державної реєстрації.

“На мою особисту думку, споруджувати на Львівщині храм конфесії, яка своїм центром має Москву, – аморально”, – наголосив втім Козицький.

КЕрівник Львівщини додав, що у разі, якщо будівництво несанкціоноване, його мають перевірити правоохоронні та контролюючі органи. А ЛОДА, зі свого боку, забезпечить об’єктивність та неупередженість такої перевірки.

Comments are closed.