НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО У Чернівцях збирають гроші на Святогірську лавру, яка переховувала бойовиків Гіркіна

У Чернівцях збирають гроші на потреби Святогірської лаври, де переховувались терористи так званої “ДНР”, підрозділи Гіркіна та у якій досі служить монах РПЦ, який є кадровим військовим ФСБ Росії.

Про це повідомляє Духовний фронт України з посиланням на блог  Фашик Донецький, де були опубліковані відповідні скріншоти збору коштів.

“Ніби як би нічого поганого, наміри благі і т д, правда? Немає нічого поганого в тому, щоб допомогти продуктами харчування і грошима Святогірській лаврі, діткам і людям похилого віку, у яких згоріли будинки, а монастир їх прихистив, згодні?” – запитує автор блогу.

“Тільки є одне маленьке але – ці скріни з Чернівців, а там напевно не в курсі того, що знають всі адекватні жителі східної України: Святогірська лавра – це не храм і не монастир, а фактично філія російських спецслужб в Україні. Чесно, не знаю, скільки було вже написано про те, що в вищесказаному монастирі і боєкомплект ховали, і колаборанти з росіянами ховалися, і самі послушники підтримували сепаратистів. Навіть грушник Гіркін про це не раз говорив”, – йдеться на сайті.

“Судячи із скріншотів, які вище, жителі Чернівців фінансують сепаратистів і колаборантів. У 2020 році. Нічо там в оці не коле ні у кого? Так, не сперечаюся, можна сказати, що немає доказів, бо все піде на благі справи. Тільки це те ж саме, що назвати Шарія патріотом України, а політичну партію кума Путіна, проукраїнською. Може досить дурити себе і визнати те, що вату на сході України фінансують не тільки місцеві фанати Путіна? Може час вголос сказати про те, що є і україномовні вата?” – запитує анонімний дописувач.

Він також зауважив, що один із монахів що служить у Святогірську є ФСБшником і навів скріншот посвідчення.  Ним виявився настоятель Свято-Успенської Святогірської Лаври митрополит Арсеній, він же Ігор Яковенко.

Comments are closed.