НОВИНИ Екс-віце-прем’єр Габону прийняв православ’я і хрестився в Москві

Колишній віце-прем’єр Габону Бруно Бен Мубамба прийняв православ’я і хрестився в Москві в День Хрещення Русі з ім’ям Володимир.

Про це повідомляє Telegram-канал «Церква сьогодні».

Настоятель храму Живоначальної Трійці на Воробйових горах протоієрей Андрій Новиков розповів, що довго розмовляв з політиком про віру, і що він чудово розбирається у відмінностях православ’я від католицизму.

“Радість на серці від того, що людина знайшла Істину так далеко від дому, причому зробила абсолютно усвідомлений вибір. Розуміє проблему з Олександрійським Патріархатом. Повертається у велику політику вдома. Це буде перший габонський православний політик взагалі, тим більше такого рівня”, – вважає російський священник.

За словами отця Андрія, навернення в православ’я відомого африканського політика стало головною новиною габонської преси.

Бруно Бен Мубамба народився в 1967 році в Габоні, виховувався в католицьких установах. Як журналіст брав участь в створенні католицького радіо Сент-Марі в столиці Габону Лібревілі, у свій час працював в католицьких ЗМІ у Франції. На президентських виборах в 2009 і 2016 роках в Габоні був кандидатом від опозиції. У 2016-2017 рр. працював в уряді міністром житлового будівництва, тоді ж був віце-прем’єром.

Comments are closed.