СВІТ, ФОТО/ВІДЕО Схимонах Сергій (Романов): “Зрадники Батьківщини, екуменісти і єретики будуть страчені в Росії”

Бунтівний схимонах Сергій Романов, який помовчав кілька днів, відновив свої відеозвернення на  YouTube з викриттями тих, кого викривав вже багато раз.

Як повідомляє Ахілла, вкотре смачних епітетів удостоївся “лжепатріарх” Кирило, під чиїм керівництвом Романов прослужив останні 11 років.

“Великий пан” лжепатріарх Кирило винен у падінні моралі, зубожінні любові, в апостазії через торгівлю спиртними напоями та тютюновими виробами в особливо великих розмірах. У розвалі сімейних відносин, в абортах, самогубствах, злочинах, проституції через насадження пияцтва в Росії. Злочинець по КК РФ і грішник, який не розкаюється. Підтвердження моїх слів – банк “Пересвіт”, лихварство”, – заявив Сергій Романов.

Він вказав на те, що “радянський папа” Кирило вживає заходів щодо усіх незгодних з його думкою: єпископів примушують йти на пенсію, а священників забороняють у служінні.

“Соборність Церкви він скасував. За публічне висловлювання схиігумена Митрофана, що між адміністрацією патріархії і народом величезна прірва, з нього зняли хрест і право служіння до суду, щоб іншим неповадно було”, – нагадав Романов.

Також схимонах Сергій наголосив знову: “Ще раз повторюю – з Російської Православної Церкви я не вийду. З хреста не сходять, з хреста знімають”.

“Зрадники Батьківщини, зрадники, вороги Бога і Богородиці, екуменісти і єретики будуть страчені в Росії”, – передрік Романов.

Comments are closed.