НОВИНИ Добкін подав до суду на газету Верховної Ради за жарт про “парафіянина УПЦ КП”

Колишній народний депутат від “Партії регіонів” Михайло Добкін подав до суду на державне підприємство “Редакція газети “Голос України”, яке назвало його “парафіянином УПЦ КП”.

Про це повідомляє Главком з посиланням на ухвалу Шевченківського районного суду Києва від 5 серпня.

Причиною позову виявилася публікація в “Голосі України”, що вийшла на початку липня у розділі “Гумор і сатира”.

Зазначається, що так видання Верховної Ради відреагувало на допис Михайла Добкіна у соціальній мережі, після того, як він похвалився, що став ініціатором нової справи проти п’ятого президента Петра Порошенка.

“Відсиди за Томос, Петя”, – написав тоді Добкін. Він також опублікував свою заяву в ДБР.

“З усього видно, що Добкін, виявляється, парафіянин УПЦ КП! Отже, висновок: Добкін може бути католиком, може стати парафіянином УПЦ КП, а може поклонятися одразу трьом святим — Крішні, Рамі та Далай-ламі XIV… Усе залежить від дози… фіміаму!”  – йдеться у дописі парламентської газети “Голос України”.

Очевидно, йшлося про те, що, критикуючи отримання Томосу, Добкін став на бік Патріарха Філарета, який очолює Київський Патріархат і також вважає умови наданого Томосу несправедливими.

Водночас у позові Добкін зазначив, що це невдалий жарт журналіста газети, який не відповідає стандартам етики та моралі журналістики. А тому редакція “Голосу України”, на думку екснардепа, повинна принести свої вибачення.

Comments are closed.