НОВИНИ “Молодість – це сила”. Митрополит Епіфаній звернувся до української молоді

Предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній звернувся до молодих українців у Міжнародний день молоді.

“У Міжнародний день молоді, звертаюся саме до вас, юні брати і сестри: ви маєте унікального Друга та Помічника – Бога, щедрі благодіяння, Якого не лише наповнюють сенсом життя, а й допомагають здійснити найзаповітніші мрії, визначитися з цілями, розв’язати проблеми і стати на правильний шлях”, – написав митрополит у Facebook.

Саме в молодому віці найсильніше проявляється прагнення людини віднайти себе, бути щасливою, вільною особистістю, жага до розвитку, вдосконалення, творчості, що, по суті, і є споконвічним прагненням людини відповідати меті її існування, уподібнитися Богу, за образом Якого вона була створена, зауважив владика.

“Шукаючи сенс життя, авторитетів, вчителів, друзів, які би допомогли осягнути справжню суть таких бажаних для всіх слів “бути собою” – просто відкрийте своє серце для Бога. Адже саме так, через зв’язок з Отцем, Творцем, Спасителем, сповнюючись благодаттю Святого Духа ми віднаходимо самих себе, справжніх”, – додав митрополит Епіфаній.

Владика запевнив, що “Церква – початок Неба на землі – з радістю буде супроводжувати вас, наче власних дорогих дітей, на всіх життєвих дорогах, допомагатиме, радитиме, підказуватиме”.

“І для нас, і для вас, я переконаний, такі цінності, як мир, правда, справедливість, чесність, добро і любов – є визначальними. Ви для нас завжди – приклад ентузіазму, завзяття та ініціативності. Тож нагадаю слова святого апостола Павла: “Hехай нiхто не гордує твоєю молодiстю: але будь взiрцем для вiрних у словi, в життi, в любовi, в дусi, у вiрi, в чистотi” (1 Тим. 4: 12)”, – процитував Священне Писання владика.

Він наголосив, що молодість – це сила. “Лише дозвольте допомогти вам скерувати її на благо”, – закликав митрополит Епіфаній.

Предстоятель пояснив, що у Божих храмах і в Священному Писанні можна віднайти відповіді на всі запитання і тривоги, які хвилюють молоді серця.

“Не бійтеся питати поради, шукати рішення і відповіді у тих, кого Церква покликала до особливого служіння ближнім, у священнослужителів. В особистій молитві звертайтеся до Того, Хто знає вас найкраще за інших, до Того люблячого Отця, Який завжди підкаже найкраще рішення. Ви не одні у цьому світі, Бог – з кожним із вас! І нині, і повсякчас”, – наголосив владика Епіфаній.

Comments are closed.