СВІТ Очільник БПЦ “сердечно” привітав Лукашенка “заднім числом”

На офіційному сайті БПЦ МП з’явилася публікація з “сердечними вітаннями” Олександру Лукашенку “з обранням на високий і відповідальний пост президента Республіки Білорусь” від імені патріаршого екзарха всієї Білорусі (РПЦ МП) митрополита Павла Пономарьова.

Цікаво те, що привітання датоване 10 серпня, однак, вранці 11 серпня цього тексту на сайті ще не було, передає Credo Press.

У тексті публікації митрополит Павло, який є  громадянином РФ, запевняє Лукашенка, що “співвітчизники покладають” на нього “велику надію, пов’язану із захистом суверенітету Білорусі, збереженням національної духовної і культурної спадщини, зміцненням соціальної та економічної стабільності”.

Глава БПЦ МП сповідує свою віру в те, “що подальша робота державної системи Республіки Білорусь буде здійснюватися за участю всіх здорових сил суспільства, на основі вічних духовно-моральних цінностей, сформованих в лоні християнської традиції”.

Він запевняє Олександра Лукашенка, який дотримується атеїстичних поглядів, у своїх “посилених молитвах Всемилостивого Господа, Його Пречистої Матері і всіх святих, в землі Білоруській просяявших, про дарування миру, громадянського єднання і згоди, благоденства і процвітання Білої Русі”.

Водночас глава Католицької Церкви Білорусі митрополит Тадеуш Кондрусевич виступив 11 серпня з посланням, в якому міститься заклик до чинної влади й учасників протесту проти явної фальсифікації підсумків президентських виборів сісти за круглий стіл.

Comments are closed.