СВІТ Священник РПЦ довів до істерики малюка під час хрещення. Колеги заявляють, що “йому так зручно”

У російських соцмережах обговорюють відео хрещення немовляти в одному з храмів в Ярославській області.

На ньому видно, як батюшка практично жбурляє дитину у воду, занурює її в купіль з головою, малюк заходиться в істериці, повідомляє “360”.

На кадрах також видно, як хресний намагається забрати малюка з рук священника.

Автор відео Дмитрій Андрєєв розповів, що всі в храмі були налякані такою поведінкою священника РПЦ.

“Ми злякалися за своїх дітей. Я просто звернув увагу, що батюшка занурює вниз головою маленьких дітей і не йде на поступки батькам. Я стояв впритул і був готовий забрати дитину, якби її занурювали з головою”, – розповів Андрєєв.

Водночас колеги священника пояснили, що завжди хрестять дітей із зануренням. Щоправда, робити це краще і більш безпечно клірику заважає похилий вік.

“Те, що дітей хрестять із зануренням, – це правильно. Те, як священник це робить, – він похилого віку, потрібно розуміти його фізіологічні здібності. Він хрестить саме так, тому що йому так зручно, він по-іншому не зможе”, – прокоментував дії священника клірик Свято-Нікольського храму в Гаврилов-Ямі Володимир Степаненко.

Як повідомлялось раніше, у Росії священник травмував дитину під час хрещення. Ігумен Фотій з силою занурював дитину у воду під нестямні крики матері і самого малюка. А у відповідь на претензії сказав: “А що, власне, сталося?”

Comments are closed.