НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО У Вінницькому кафедральному соборі ПЦУ молодь вивчає англійську

У Спасо-Преображенському кафедральному соборі Вінниці ПЦУ започаткували освітні зустрічі для вивчення англійської мови.

Про це повідомляє на сторінці в Facebook Православна Церква України.

Зустрічі проходять щонеділі на природі, у приміщенні недільної школи або онлайн – згідно з діючими карантинними обмеженнями.

Мета зустрічей – об’єднати молодих православних людей для розвитку вільного спілкування англійською мовою, розширення словникового запасу, зокрема, і на церковну тематику.

Ініціативу назвали English Tea Club, або Клуб Англійський Чай. Традиційно зустрічі завершують чаюванням о 19:00, коли на годиннику в Лондоні час чаювання – 17:00.

Викладає англійську педагог та парафіянин собору Владислав Качур.

За його словами, в English Tea Club є правило: “Всі помиляються, тому не бійтеся помилятися”.

Водночас слів “уроки” чи “заняття” принципово уникають, щоб не перетворювати ці зустрічі на формальну школу. У невимушеному спілкуванні та дискусіях навчальний процес дозволяє вільно засвоювати матеріал. А в майбутньому для учасників планують організувати спілкування із православними ровесниками та священнослужителями з Америки.

Керівник Молодіжного відділу Вінницько-Барської єпархії архімандрит Софроній розповідає, що зараз у Клубі навчаються, в середньому, 15 осіб. В майбутньому, коли охочих прибуватиме, Владислав Качур планує формувати різні групи за рівнем знання англійської, яку кожен зможе обрати разом із вчителем. Навчається не лише молодь, серед учнів також двоє старших священнослужителів та дружина одного священника. Вже у грудні усіх учасників клубу чекає перший практичний “іспит” – спілкування з американцями.

Якщо ви також бажаєте покращити свої знання та долучитися до вінничан у вивченні англійської мови при Спасо-Преображенському кафедральному соборі, телефонуйте за номером +38(098)318-99-64.

Comments are closed.