СВІТ У Чорногорії прихильників СПЦ покарали за демонстрацію прапора Сербії

Поліція Чорногорії порушила кримінальну справу щодо 71 особи за те, що вони вивісили прапор іншої країни під час акцій протесту на підтримку Сербського Патріархату у декількох містах країни.

Про це повідомляє 12 серпня ІА “Червона весна” з посиланням на BHRT.

У поліції повідомили, що всього до кримінальної відповідальності притягнуто 319 осіб, які допустили різні порушення під час організованого руху колон автомобілів.

Прихильники Сербського Патріархату, які виступають проти чорногорського закону про свободу віросповідання, організовують так звані “Автолітії”, під час яких колони автомобілів їздять країною з церковною символікою, прапорами Чорногорії та Сербії.

“Поліція подала клопотання про порушення справи про правопорушення відносно 71 людини через вивішування прапора іншої країни, а десять автомобілів були конфісковані для подальших перевірок”, – повідомили в поліції Чорногорії.

Ще 18 осіб буде притягнуто до кримінальної відповідальності за порушення заходів Національного координаційного органу з інфекційних захворювань, що забороняє зборів понад 100 осіб на відкритому повітрі.

У поліції також попередили, що під час організації акцій протесту порушуються положення закону про безпеку дорожнього руху і закону про громадський лад і мир.

Comments are closed.