СВІТ “На вулицях – атмосфера війни”, – глава білоруських католиків

Глава католиків Білорусі, митрополит Мінсько-Могильовський архієпископ Тадеуш Кондрусевич бачить в білоруських подіях загрозу громадянської війни.

Про це він заявив у коментарі Vatican News.

“Це дуже важкий період для Білорусі – після виборів президента здається, що на наших вулицях панує атмосфера війни.

Я молюся за наш народ до Богородиці, Цариці Вервиці та Миру. Я звернувся із закликом до населення повернутися до спокою та взаємної пошани. Я також закликав організувати круглий стіл для вирішення цієї важкої ситуації шляхом діалогу. Важливо говорити, бо існують серйозні побоювання щодо можливості громадянської війни, а це нікому не принесе добра, ні владі, ні людям. Ми дуже стривожені та просимо світ молитися за мир в Білорусі”, – зазначив архиєпископ.

Тадеуш Кондрусєвіч наголосив на важливості діалогу та закликав молитися за країну.
Для вирішення білоруської кризи потрібні спокій та діалог. Від початку маніфестацій, які розпочалися після оголошення результатів недільних виборів, які опозиція називає сфальсифікованими, Митрополит Мінсько-Могилевський архиєпископ Тадеуш Кондрусєвич закликає співгромадян до пошуків мирного вирішення цього суворого протистояння. Особливим чином він закликає молитися за те, щоби запобігти ще більшому загостренню ситуації в країні.

Comments are closed.