СВІТ У Китаї примушують церкви віддавати пожертви комуністичній партії

Церквам в деяких провінціях Китаю, які змушені були закритися через карантин, дозволено відкритися знову лише в тому випадку, якщо вони передадуть пожертви комуністичній партії Китаю.

Про це пише газета Слово про Слово з посиланням на christianpost.com.

Настоятель церкви Трійці з міста Хезе в східній провінції Шаньдун, повідомив, що  церквам у цьому районі було наказано збирати гроші для уражених коронавірусом областей.

За його словами, чиновники місцевого бюро з питань релігій погрожують закрити багато церков, якщо вони не пожертвують. Влада в місті Чжанкун видала квоти на пожертвування від 4 000 до 10 000 юанів (від 560 до 1400 доларів) церкві Трійці, а християнам у Сіанджу було наказано пожертвувати 100 юанів (близько 14 доларів) Уханю, епіцентру спалаху коронавірусу.

Прихожани в місті Ханчжоу Чжецзян також були змушені пожертвувати. Деякі літні члени громади живуть  самі і не мають джерел доходу, але також змушені давати гроші.

Коли християни пропонували віддати свої гроші безпосередньо жертвам пандемії, а не через уряд, чиновники відділів релігійних справ відмовилися.

Зазначається, що минулого року віруючих змушували внести свій внесок у боротьбу з бідністю чи інші «благодійні» проекти уряду.

Численні доповіді показали, як пандемія коронавірусу дала можливість КПК посилити переслідування християн. У попередньому звіті було детально розказано про те, як церкви Китаю, які були вимушені закрити через COVID-19, було дозволено знову відкрити, якщо вони похвалили комуністичну партію Китаю в проповідях.

Comments are closed.