НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО У Криму священники РПЦвУ благословили присягу військ на вірність Росії

На території окупованого півострова Крим одразу двоє священнослужителів РПЦ в Україні (УПЦ МП) благословили присягу на вірність Росії окупаційних військ Російської Федерації.

Про це повідомляє Духовний фронт України з посиланням на сайт Кримської єпархії РПЦвУ.

Так, 8 серпня священник Сергій Халюта благословив 150 курсантів школи водолазів, “які присягнули на вірність Росії, і поклялися гідно виконувати свій військовий обов’язок, мужньо захищати свободу і незалежність Росії”.

“Возлюблені у Господі брати і сестри, дорогі курсанти! Сьогодні – найважливіший день у вашому житті. Тут, на місці хрещення князя Володимира, на місці проповіді апостола Андрія Первозванного, на місці, де зароджувалася наша Свята Русь, ви поклялися Богу, народу і Батьківщині вірно служити державі. Господь наш Ісус Христос дає нам заповідь любові: “Ні подвигу вище, ніж душу свою покласти за друзів своїх” Сьогодні ви поклялися захищати Вітчизну, віддаючи найдорожче, що є у вашому житті. Бажаю вам міцності духу, тому що в здоровому дусі – здорове тіло, будьте вірні Батьківщині, будьте вірні Богу, з Днем прийняття присяги”, – сказав служитель МП.

Крім того, на території окупованого півострова Крим в окремому спеціальному моторизованому батальйоні військ Національної гвардії Російської Федерації прийняли присягу на вірність Росії 59 молодих бійців, які прибули до Євпаторії з Волгограда, Казані і Краснодара.

З цією подією новобранців “сердечно привітав” священник РПЦвУ, настоятель храму в ім’я святителя Луки єрей Анатолій Пономарьов, повідомляє офіційний сайт Кримської єпархії РПЦвУ.

“Дорогі курсанти! Сьогодні ви присягнули на вірність Батьківщині (Росії – ред.), а вірність – це категорія духовно-моральна, що припускає віддачу всього себе, – сказав отець Анатолій. – Вам бажаю мудрості, терпіння, кріпості духовних і фізичних сил, доброго здоров’я на многая літа. Боже благословення нехай буде з усіма вами!”.

Нагадаємо, це вже не вперше так звана українська церква Московського Патріархату благословляє окупантські війська Російської Федерації. Священики РПЦвУ освячують російську зброю в Криму, називаючи її “зброєю правди”.

Comments are closed.