НОВИНИ Священника ПЦУ висадили з автобуса через зауваження про російську попсу

Священника ПЦУ Романа Винника висадили з автобуса, який курсував “Івано-Франківськ – Долина”, через те, що він зробив водію зауваження, аби той вимкнув російську музику.

Про це отець Роман написав на своїй сторінці у Facebook, повідомляє РІСУ з посиланням на Західний аргумент.

Священник Роман Винник

Зазначається, що інцидент стався ввечері 12 серпня в Івано-Франківської області. Священника висадили у селі Вістова Калуського району, тож додому довелося добиратися на попутних авто.

“Сьогодні приїхав додому дуже пізно, з Івано-Франківська. Ніколи не міг би подумати, що за те, що зробив зауваження водію, що в бусі награє російська попса, мене вигнали з автобуса і я вийшов в Калуші, у с. Вістова. Звідти добрався завдяки добрим людям додому. Жах… де ми живемо. Калуш, де музей Степану Бандері… люди, зхаменіться. На жаль, до біди ще і розрядився мобільний телефон, коли хотів зазняти водія і номер буса”, – написав священнослужитель.

У коментарях одні користувачі соцмережі підтримують о. Романа, мовляв, образливо, коли ми на своїй рідній землі змушені отак відстоювати рідну мову. Інші ж, навпаки, пишуть, що “наші люди самі себе з’їдять – яка різниця, якою мовою звучать пісні”.

Comments are closed.