СВІТ Священник МП вийшов на одиночний пікет в Гомелі проти насильства влади

Священик Московського Патріархату вийшов на одиночний пікет в Гомелі 13 серпня.

Він розгорнув плакат “Спыніце гвалт” (зупиніть насильство, – ред.) навпроти колишньої будівлі міського пологового будинку, де, після реконструкції, розмістилося обласне управління Слідчого комітету.

Як повідомляє КП в Білорусі, віряни знають протоієрея Володимира Дробишевського як священника храму св. Іоанна Кремінський і керівника Єпархіального центру захисту материнства і дитинства “Ладушки”. Він – багатодітний батько.

“Я прийшов до пологового будинку, на ремонт якого не знайшли грошей, і передали будівлю Слідчому комітету. На матерів і дітей немає грошей, а на силові структури – є”, – цитує видання священника Володимира.

Періодично до нього підходили перехожі і просили благословити. Священник каже, що не брав з собою мобільний телефон, а тільки речі – він готовий до затримання.

“Я вийшов, тому що не можу мовчати. Бачу і чую про масові затримання, про те, як піддаються тортурам затримані, як вони кричать з дворів РВВС. Серце розривається. Не можу мовчати як громадянин, християнин”, – зізнається священник.

Отець Володимир розповів, що недавно його звільнили з єпархії: “Нібито за прогул, а насправді за те, що я маю свою думку, і голосно її висловлюю. Я звільнений, але я залишаюся священником”.

Comments are closed.