НОВИНИ У РПЦ визнали Донецьк і Севастополь українськими містами

Московська патріархія погоджується з тим, що Донецьк і Севастополь  – це українські міста.

Такий висновок можна зробити з повідомлення про онлайн-зустріч “Єдинство у Христі”, розміщеного на офіційному сайті Московської Патріархії.

У звіті про результати зустрічі, спільно організованій представниками РПЦ і РПЦ в Україні (УПЦ МП), повідомляється, що захід об’єднав православну молодь із 14 країн світу, в тому числі 19 міст Росії та 10 міст України.

Далі наводиться перелік міст згаданих вище, серед них – згадані 10 міст України: Севастополь, Київ, Одеса, Чорноморськ, Борзна, Жмеринка, Щастя, Харків, Бахмут, Донецьк.

Як зазначає Духовний фронт України, стосовно Севастополя ще можуть бути сумніви щодо того, до чиїх міст його врахували клірики РПЦ. Оскільки Севастополем закінчується перелік міст російських і він стоїть перед Києвом, який логічно згадати першим серед українських міст. Втім, саме з урахуванням Севастополя список населених пунктів з України складається саме з 10 назв.

А от стосовно Донецька таких сумнівів нема. Його чітко назвали українським містом. Перелік населених пунктів України закінчується назвою Донецьк, і на цьому тезис закінчено. Жодних двозначних трактувань і жодних згадок про “ДНР”.

Comments are closed.