НОВИНИ, СВІТ Півтори тисячі хасидів намагаються потрапити в Україну з Білорусі

На білорусько-українському кордоні застрягли понад 1,5 тисячі хасидів, які планували потрапити в Україну у зв’язку зі святкуванням єврейського Нового року.

Про це повідомляє Белта з посиланням на Держприкордонкомітет Білорусі.

Хасиди намагаються потрапити в Україну. Фото ДПСУ.

Водночас в державній прикордонній службі України повідомили, що після обіду в одному з пунктів пропуску в межах Чернігівської області фіксується прибуття груп іноземних громадян, які попри обмеження в’їзду намагаються потрапити в Україну.

Зазначається, що голова ДПСУ зустрівся з групами іноземних громадян, які намагаються потрапити в Україну попри обмеження в’їзду. Йдеться про паломників-хасидів.

Українсько-білоруський кордон посилено охороняють. Фото ДПСУ.

“Дейнеко зустрівся з представниками іноземців та довів вимоги Постанови КМУ, щодо обмеження в’їзду. Він зазначив, що кожен іноземний громадянин повинен поважати закони України та правила, які регламентують перетин державного кордону. Також голова відомства чітко наголосив на недопущенні порушення кордону іноземцями, адже вони нестимуть за це відповідальність, а прикордонники не допустять спроб порушення кордону”, – зазначено в повідомленні.

У Держприкордонслужбі зазначають, що прикордонники охороняють кордон з Республікою Білорусь у посиленому режимі. Метою таких заходів є недопущення будь-яких провокацій, нестандартних ситуацій та запобігання незаконному проникненню в Україну груп іноземців.

ДПСУ задіяла резерви відомства та організувала взаємодію з підрозділами Національної поліції та Національної гвардії України.

Comments are closed.