НОВИНИ Епіфаній освятив маріупольський храм, внесений до Книги рекордів

Предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній освятив кафедральний храм святителя Петра (Могили) у Маріуполі. Це перша в Україні та світі святиня таких розмірів, розписана “петриківкою”. Храм офіційно внесений до Книги рекордів України.

Про це йдеться на сторінці митрополита в Facebook.

“Громада цього храму впродовж багатьох років допомагає знедоленим людям, які інколи не мають можливості придбати шматок хліба. Тому всі, хто приходить сюди, мають можливість отримати найнеобхідніше завдяки старанням настоятеля, кліру та вірних. Сьогодні ми спільно звернулись до Бога із молитвами у цей непростий час випробувань, адже зовсім близько від Маріуполя продовжує тривати неоголошена російсько-українська війна”, – зазначив Епіфаній.

Символічно, що нині біля храму також освятили величний скульптурний образ Архангела Божого Михаїла.

“Якщо придивитися до нього, то зауважите, що Архангел зображений не войовничим, не з піднятим догори мечем, а з опущеним донизу – як справжній Ангел миру і охоронець. Архістратиг Михаїл перебуває на чолі Небесного Воїнства та охороняє кожну людину, що прагне добра. Освячуючи такий образ в прифронтовій території, засвідчуємо, що ми дійсно прагнемо справедливого миру.

Віримо, що з Божою допомогою ми подолаємо всі перешкоди і разом радітимемо нашим майбутнім успіхам та здобуткам, як цьому чудовому храмові, на якому розцвіли квіти надії. Складаємо вдячність усім, хто охороняє нашу територіальну цілісність, наше право розбудовувати демократичну, європейську, сильну і потужну Україну, а в ній – помісну Українську Православну Церкву, духовну опору народу і держави. І нам ніхто не може завадити робити це, бо з нами правда, яка силою Божою завжди перемагає”, – зазначає предстоятель.

Comments are closed.