НОВИНИ Аваков зустрівся з хасидами і попросив поважати Український закон

Голова МВС Арсен Аваков провів зустріч із представниками хасидської спільноти щодо ситуації з паломництвом до Умані.

Як повідомляє пресслужба МВС, у зустрічі взяли участь президент Міжнародного благодійного фонду імені Рабі Нахмана з Бреслава Натан Бен-Нун, головний рабин Києва Йонатан Маркович та виконуючий директор фонду Браверман Сагі.

Під час зустрічі міністр внутрішніх справ наголосив, що Україна з повагою ставиться до усіх релігійних конфесій і завжди забезпечує безпеку і порядок під час проведення обрядів та масових акцій.

Проте у зв’язку з світовою пандемією COVID-19, уряд вимушений обмежувати у відповідності до карантинних умов усі масові акції, у тому числі релігійні. Обмежувальні заходи були впроваджені під час святкування православної Пасхи, Хресного ходу та інших релігійних заходів.

Саме тому цього року у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби Кабінетом міністрів прийнято рішення про заборону в’їзду паломників до міста Умань для святкування Рош ха-Шана.

“Щороку місто приймало від 20 до 50 тисяч паломників-хасидів з усього світу. Ми з глибокою повагою ставимося до національних та релігійних традицій. Однак світова пандемія COVID-19 диктує нам інші правила, де безпека і здоров’я громадян – понад усе. Ми закликаємо паломників поважати Український закон та не провокувати ситуацію на кордоні нашої держави”, – зазначив Аваков.

Під час зустрічі представники хасидської спільноти звернулись до міністра внутрішніх справ щодо вирішення деяких організаційних питань, у тому числі медичного обслуговування. Усі питання були погоджені.

Comments are closed.