НОВИНИ У РПЦ знову заговорили про “гоніння на Церкву” в Україні

Тиск на представників “канонічної” Російської Православної Церкви в Україні (УПЦ МП) продовжується за мовчазної згоди української влади.

Про це написав у своєму Telegram-каналі глава синодального відділу зі взаємин Церкви з суспільством та ЗМІ Московського Патріархату Володимир Легойда, повідомляє Духовний фронт України з посиланням на Регнум.

Легойда посилається на повідомлення клірика РПЦвУ Павла Бєлого, якому нібито погрожував священник Православної Церкви України. Але представник РПЦ наполягає на тому, що повідомлення про “явно кримінальні” прояви надходять досить часто.

Заяви про побої, погрози вірянам і священникам, захоплення храмів, за заявою Легойди, з’являються чи не щодня. “Часто винуватцями таких новин стають клірики (ПЦУ – ред.) або українські націоналісти”, – сипле звинуваченнями Легойда.

Він також заявляє, що українська влада та правоохоронці воліють не помічати такі правопорушення. “Такими є прояви “свободи совісті, віросповідання” і “справжньої демократії”, – в образливій формі висловився російський православний.

Comments are closed.