ЕКСКЛЮЗИВ, НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО “Вони прозрівають”. Митрополит Климент розповів, чому Крим розчарував росіян

Росіяни, які переїхали до Криму за обіцяними “золотими горами”, прозрівають.

Про це інтерв’ю ведучому  “DetectorUA. Інтерв’юер” Сакену Аймурзаєву розповів Глава Кримської єпархії ПЦУ митрополит Климент, на служби якого приходять в тому числі і росіяни.

“Російські православні люди намагаються якось облаштуватися у Криму. Вони стикаються з проблемами, з якими всі кримчани стикаються, але у них ще гірше ситуація, у простих смертних, тому що їм обіцяли “золоті гори”. Вони їхали до Криму, як на курорт “куди не стань, всюди море” і “тиша й благодать”, а стикаються з проблемами, що ціни, як у Москві, зарплати такі, як у найбільш забитій глибинці Російської Федерації, і різниця між тим, що ти бачиш, і що можеш купити, дуже велика. Роботи немає”, – розповів митрополит Климент.

Владика зазначив, що більшість з таких переселенців із Росії не влаштовані ні соціально, ні у житловому питанні: “Виходить, що на материку все кинули, а в Криму нічого не набули”.

“Вони прозрівають”, – наголосив митрополит.

За його словами, багато з тих, хто кинувся 2014 року купувати майно в Криму, зараз не можуть його позбутися.

“Вони готові зараз за півціни продавати, щоб залишити Крим і повернутися знову на материкову Росію. Але складність ситуації у тому, що продавши майно в Криму, вони не можуть на ці гроші купити щось гідне в Росії”, – пояснив владика.

“Розумієте, коли Сатана крутить, то він догори дригом все перекручує. І зараз [те, що відбувається] в Криму інакше як “бал Сатани” не назвеш”, – нарікає митрополит Климент.

Більше цікавих інтерв’ю зі священнослужителями й аналітичні матеріали дивіться на YouTube-каналі DetectorUA.

Comments are closed.