НОВИНИ Дружина Медведчука заманює родини українських героїв до Святогірської лаври

Дружина Віктора Медведчука Оксана Марченко звертається з пропозицією до родин загиблих героїв безкоштовно відвідати Святогірську Лавру для участі в зйомках програми. Про це написала на своїй сторінці в Facebook громадська діячка Тетяна Миргородська, повідомляє архієпископ Чернігівський і Ніжинський ПЦУ Євстратій Зоря.

Як зазначив архієпископ, “дружина Медведчука + МП. Немає дна цинічності”.

“Зараз до вас будуть звертатися (та й вже звертаються) представники Оксани Марченко з пропозицією БЕЗКОШТОВНО прибути до Святогірської Лаври для участі в зйомках програми. Звичайно ж, приємно, що про ваших дітей чи чоловіків пам’ятають, що Україна почує про них.
Але заради світлої пам’яті своїх рідних, аби не ганьбити їхній подвиг, проаналізуйте ситуацію. Хто запрошує? Дружина Медведчука, кума Путіна, власниця бізнесу в Росії. За чиї кошти ви будете їхати, жити і харчуватися у лаврі? Ну, це зробити легко і без натяків. Чому для “паломництва” обрана саме ця лавра? Там, де переховувалися бойовики, зброя?Настоятель якої звинувачує Україну в розв’язанні війни і називає війну громадянською?

Логіка зрозуміла: “Недобра проросіська слава Святогірської лаври вже відома всім з 2014 року, тож давайте запросимо родини загиблих, мами розкажуть про своїх синів і закличуть владу до припинення війни”.

Як зазначає авторка допису, таким чином РПЦ поверне собі репутацію “білого голуба миру, і капітуляцію перед Росією легко пояснити буде: люди самі про це просять. І неабиякі люди, а родини загиблих Героїв. Ми вже у тій лаврі провели міжнародний форум миру”.

“Тож якщо вам зателефонують з такою сумнівною пропозицією, не ведіться на начебто вшанування пам’яті, бо яке може бути вшанування у вбивць? Не ведіться на можливість безкоштовно побувати, пожити, помолитися у Святогірській лаврі. Не безкоштовно. Це ціна зради”, – зазначає Тетяна Миргородська.

Comments are closed.