СВІТ У школах Англії запроваджують обов’язкові уроки про ЛГБТ

З вересня 2021 року в середніх школах Великої Британії буде обов’язковим навчання про зв’язки та сексуальність осіб ЛГБТ, а початкові школи будуть зобов’язані викладати “Науку про стосунки”, повідомляє Credo.

Досі сексуальна освіта була у британських школах виключно як додатково обрана можливість.

Ключовою зміною стає брак можливості забрати дитину з таких занять. Друга зміна — це наголос на обов’язкове згадування питання ЛГБТ у навчанні взагалі. Вказівки стосовно запровадження нової версії програми “Sex and relationship education” говорять про те, що всі учні повинні отримати інструктаж стосовно зв’язків ЛГБТ.

Обов’язкова сексуальна освіта запроваджуватиметься у два етапи. Навчання про стосунки (Relationship Education) буде обов’язковим у початкових школах, а повна версія предмету — в середніх школах. У цьому контексті величезного значення набирає нещодавнє рішення міністерки з питань рівності, яка обмежила доступ до шкіл організаціям, що пропагують гендерну ідеологію.

Триває громаянська кампанія серед батьків, які не хочуть, щоб школи були зобов’язані до гендерної індоктринації дітей. Мета кампанії, яку провадить рух Let Kids Be Kids, — подати скаргу за позбавлення батьків права забирати дітей з уроків про стосунки у початкових школах.

Comments are closed.