НОВИНИ Українські школярі поширюють через TikTok магічні ритyaли

В Україні школярі проводять магічні рітyaли з використанням пентаграми та  імені сaтaни, а також поширюють їх через популярну соціальну мережу TikTok.

Про це повідомили священник РПЦвУ протоієрей Олександр Овчаренко та клірик УГКЦ Юрій Бойко на своїх сторінках у Facebook.

Батьків закликають проговорити з дітьми про такі «розваги» і застерегти їх від подібної практики. Таке вже зустрічається і в школах Києва.

Протоієрей РПЦвУ Олександр пише, що такого роду заняття на кшталт сатанізму. «Простий навчальний день в 9 класі в одній із запорізьких шкіл. Дівчатка чаклують, щоб не прийшла вчителька. Хлопчики мляво, але намагалися це припинити, а дівчатка активно всіх відганяли, щоб продовжувати. А ще дивна фраза, що “всі українки це відьми” сприймається багатьма з особливою гордістю! Нічого нового: диявол продовжує діяти через жінку. Як з Євою, так і досі – перші дівчатка. Але, мушу зауважити, адже і в храмах дівчаток більше, ніж хлопчиків! Тобто кожна дівчинка робить сама свій вибір! Чаклувати або молитися Богу».

Цю тему священник збирається підняти на заняттях недільної школи.

Юрій Бойко пише, що до нього почали надходити тривожні сигнали від небайдужих батьків Львова. «Вони розповідають, що серед дітей в школах поширилася практика малювати на стіні пентаграму в колі (п’ятикутна зірка в колі) і говорити магічні формули із загадуванням бажання, причому як в сільських, так і міських школах».

За його словами «діти трактують це як гру, а тому при цьому загадують бажання, щоб контрольної не було або щоб уроків не було і т. д. Але такого роду практики не відносяться до жартів, оскільки потойбічний світ від нас недалекий. Існування зла, уособленням якого є диявол, не є міфом, але реальністю».

Бойко з’ясував, що ця практика поширилася через популярну серед молоді соціальну мережу TikTok.

Уніатський клірик процитував лист матері однієї з львівських школярок, де говориться, що «це такий тренд в мережі TikTok, і зараз всі діти сидять в TikTok. Тому в школах дуже модно і круто поклонятися зірці».

Comments are closed.