НОВИНИ Вселенський патріарх відчув у візиті Зеленського відданість українського народу

У візиті президента України Володимира Зеленського на Фанар Вселенський патріархат відчув «любов, повагу і відданість всього українського народу». Про це патріарх Варфоломій сказав під час зустрічі з главою української держави, яка відбулася 16 жовтня 2020 року.

Про це повідомляє Orthodox Times.

«Ми відчуваємо, що ви приносите нам почуття любові, поваги і відданості всього українського народу до Константинопольської Матері-Церкви, від якої ви отримали світло християнства і яка завжди буде поруч з вами з материнською любов’ю і постійною молитвою», – сказав вселенський патріарх, звертаючись до українського президента.

За його словами, свої почуття Константинополь продемонстрував, коли надав автокефалію ПЦУ, яка розвивається і процвітає.

«Тому ми дуже пишаємося цим, – додав патріарх Варфоломій. – Ми йдемо тим же шляхом і продовжуємо справу нашого брата, митрополита Київського Епіфанія. Ми дякуємо Богові за те, що він гідний бути обраним у керівництво вашої Церкви».

Крім того, Вселенський патріарх порадів безперервному прогресу, стабільності, миру і процвітанню, які існують в Україні.

Comments are closed.