Йоанна Яськовяк, депутатка Сейму Польщі, яка належить до Громадської коаліції, що зараз перебуває в опозиції, хотіла отримати повну заборону на причастя через пандемію коронавірусу.

Про це інформує Credo з посиланням на Wpolityce.

Депутатка каже, що прямі контакти під час епідемії дуже ризиковані. Вона подала запит до Міністерства охорони здоров’я з цього приводу. У міністерстві відповіли, що таких планів немає.

Йоанна Яськовяк пояснила свою ідею так: «У сучасній епідемічній ситуації в Польщі будь-які контакти цього типу є загрозою. Було б добре в цей непростий час, що вимагає особливої уваги, дотримуватися гігієнічних норм, також при вділенні таїнства Святого Причастя. Ситуація надзвичайна і тому вимагає надзвичайних рішень».

Вона поцікавилася, чи Міністерство охорони здоров’я планує вводити заборону на причащання через прямий контакт. Уділення Причастя через прямий контакт будь-якої форми (Причастя до вуст чи до рук) виглядає невиправдано ризикованим, — вважає депутатка.

Міністерство відповіло, що не планує жодних заборон. Однак Яськовяк сподівається, що міністерство перегляне свою позицію.

Comments are closed.