НОВИНИ Імами-капелани нагородили кримських татар, які боронять Україну

У Новоолексіївці Херсонської області імами Управління військового капеланства мусульман України вручили 24 медалі “За служіння Ісламу та Україні”. Усі нагороджені — кримські татари, повідомляє сайт Умма.

На жаль, нагороди воїнам-мусульманам, що боронять територіальну цілісність України, не завжди можна вручити особисто: частину відзнак передано членам родин полеглих на полі бою та зниклих безвісти.

Відзнаки вручали голова УВКМУ Мурад Путилін та імам-капелан, муфтій ДУМУ «Умма» Саід Ісмагілов.

“Дуже важко дивитися в очі жінці, що втратила на війні чоловіка, та матері, чий син зник безвісти на війні, “якої немає”. Для них ця війна не просто є — вона забрала в них близьку людину”, – зазначив муфтій Ісмагілов.

Але найбільше капеланів уразило те, що кримські татари воюють за відновлення територіальної цілісности України подекуди цілими сім’ями.

“Є матері, що благословили на захист трьох синів, яких сьогодні нагороджено, двох синів і доньку, й навіть двох доньок з родини! Такого ще не було, щоб нагороду отримували три рідні брати або два рідні брати й рідна сестра з трьох різних родів військ”, – зазначив капелан.

Comments are closed.